ZAPYTAJO PROJEKT
ZAPYTANIE O PROJEKT
Zamknij
Wyślij zapytanieZamknij
KONCEPCJA5 DNI
Projekt technologiczny lokalu LAMBY’S

Projekt technologiczny lokalu LAMBY’S

Realizacja inwestycji:

Inwestycja miała na celu stworzenie zaplecza produkcyjnego dla pierwszego z lokali sieci Lamby’s. Zadanie obejmowało sporządzenie projektu technologicznego przestrzeni kuchennej, dobranie odpowiedniego sprzętu spełniającego wymagania zakładu, a także uruchomienie urządzeń i przeszkolenie personelu.

 

 


 

 


Inwestycja przebiegała w następujących etapach:

 

 

 

 

Projekt technologiczny

przygotowany został przez Gastrodesign. W dokumencie wskazano najbardziej optymalny dla lokalu rozkład pomieszczeń, a także umiejscowienie wszelkich niezbędnych przyłączy. Sporządzono również spis potrzebnego wyposażenia gastronomicznego wraz z rysunkiem wskazującym jego rozmieszczenie.

Wyposażenie gastronomiczne 

po wykonaniu założeń projektu przystąpiono do realizacji kolejnego z etapów. W oparciu o sporządzoną wcześniej listę sprzętu, firma ArtSystem dostarczyła wybrane urządzenia, a następnie umieściła je we wskazanych w projekcie miejscach. Po wykonaniu niezbędnych podłączeń, przeszkolono pracowników zakładu i udzielono wszelkich wskazówek niezbędnych do prawidłowej i bezpiecznej obsługi maszyn.

Serwis 

poza dostawą i montażem urządzeń, firma ArtSystem objęła sprzęty opieką serwisową. Realizowana przez wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia usługa, dostępna jest na terenie całego kraju.


Podsumowanie prac:

  • projekt koncepcyjny i technologiczny uwzględniający wyposażenie;
  • dostawa i montaż urządzeń gastronomicznych ze sklepu Gastrosklep.pl – ArtSystem;
  • uruchomienie urządzeń wraz z przeszkoleniem personelu –ArtSystem.

Wykorzystane urządzenia:

  • Urządzenia termiczne SUPER LOTUS
  • Frytownica elektryczna RM GASTRO
  • Urządzenia chłodnicze PLASTMET
  • Meble technologiczne OPTIMET

Lokal

Lamby’s to pierwsza polska sieć fastfood, stworzona przez młodych pasjonatów nowatorskich rozwiązań w gastronomii. Pionierska restauracja mieści się w Warszawie, przy ulicy Lipowej 7a. Sztandarowym produktem projektu jest Lambster – unikatowa kanapka typu wrap, opracowana w oparciu o jeden ze współczesnych specjałów kuchni francuskiej, French Tacos.
 

Nazwa:Lamby’s
Lokalizacja: Lipowa 7a, 00-312 Warszawa